Derya Şensoy'dan aşk dolu paylaşım!

Uzun süredir Sarp Levendoğlu ile aşk yaşayan Derya Şensoy, sosyal medya hesabından sık sık paylaşım yapmayı ihmal etmiyor.

Magazin

Derya Şensoy'dan aşk dolu paylaşım! Sarp Levendoğlu ile iki yıldır beraberlik yaşayan Derya Şensoy, Instagram hesabından yaptığı yeni yıl paylaşımı ile aşklarının daha uzun yıllar süreceğinin müjdesini verdi.

Şensoy, Levendoğlu ile birlikte çekildikleri fotoğrafa, "2019'um… 2029..2039..2049..2059 Sarp Levendoğlu mutlu yıllar" notunu düştü. Güzel oyuncunun 2059 yılını işaret etmesi, takipçileri tarafından 'Acaba evleniyorlar mı?' şeklinde yorumlandı.

İşte o paylaşım:


Oyuncu Sarp Levendoğlu ile meslektaşı olan Birce Akalay 2.5 yıllık evliliklerini 2017'nin Ocak ayında sonlandırmıştı. Bu boşanmaya Sarp Levendoğlu'nun evliyken Datça'da yine oyuncu olan bir kadınla yaptığı tatilin sebep olduğu söylenmişti. Bu kadının Derya Şensoy olduğu da kısa süre sonra ortaya çıkmıştı.

Derya Şensoy, bu evliliğin kendi yüzünden bitmediğini söylemişti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: