Derya Tuna sessizliğini bozdu!

Derya Tuna, geçtiğimiz aylarda ayrılan oğlu İdo Tatlıses ile mimar sevgilisi Yasemin Şefkatli'nin ilişkisini kendisinin istemediği ve bu yüzden ayrıldıkları yönünde çıkan iddialar hakkında açıklama yaptı.

Magazin

Derya Tuna sessizliğini bozdu! Ağustos 2017'den beri sevgili olan Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses geçtiğimiz aylarda ilişkilerini sonlandırmıştı. Ayrılığın sebebiyle ilgili iki iddia ortaya atılmıştı. İddialardan biri Derya Tuna'nın gelin adayı Yasemin Şefkatli’yi istemediği, bir diğeri ise Yasemin Şefkatli’nin paylaştığı cesur pozlardı. Kanal D ekranlarında yayınlanan 4 Kadın Zamanı programının sunucusu Derya Tuna, kendisiyle ilgili iddialara cevap verdi.

İdo Tatlıses, ayrılığı Instagram'dan böyle duyurdu!

İdo Tatlıses, ayrılığı Instagram'dan böyle duyurdu!Tuna; "İkisi de çok yetişkin aklı başında insanlar. Zaten ilişkileri başlarken de benim onayımı almadılar. Ayrılırken de bana sormadılar. Ben asla ve asla ayrılığa dahil olmadım. Onlar anlaşamadı ayrıldı. Ben iki üç gün sormadım bile 'Ayrıldınız mı?' diye… İdo çok modern bir çocuk. Onun da belli çizgileri vardır. Yasemin’in fotoğraflarından mı yoksa başka nedenlerden mi ayrıldılar bilmiyorum. Ben ayrılık olayını ne İdo ile ne de Yasemin’le konuşmadım. Neden ayrıldılar bilmiyorum. Belki hayranlarının yazdıkları mesajlar da aralarını açmış olabilir. Ama İdo ile ayrılık konusunu hiç konuşmadım. İdo, Yasemin’in kıyafetine karıştı mı karışmadı mı bilmem. Bir kadın da kendine yakışanı bilir. Yasemin’in bir şey yaptığı yok. Yanlış anlaşılmasın. Çok düzgün bir kız. Ayrıca İdo’nun zayıflama nedeni aşk acısı değil. Bir günde üç dört işe gidiyor. Sürekli hareket halinde, dans ediyor yoğunluktan zayıfladı. Ama sağlığı gayet yerinde."

Ayrılık İdo'yu eritti!

Ayrılık İdo'yu eritti!Yasemin Şefkatli'den İdo Tatlıses'e gönderme!

Yasemin Şefkatli'den İdo Tatlıses'e gönderme!

Bunlarda ilginizi çekebilir: