DERYA TUNA, TATLISES'E BÖYLE VEDA ETTİ!

Yaşadığı zor günler nedeniyle oğlu İdo'nun eğitimi için Amerika'ya gitmesinin ardından Güney Afrika'ya yerleşeceğini açıklayan Derya Tuna, medya aracılığıyla İbrahim Tatlıses'e veda etti.

Magazin

DERYA TUNA, TATLISES'E BÖYLE VEDA ETTİ! İbrahim Tatlıses'in eşi Ayşegül Yıldız ile bir süre önce kebapçı yüzünden kavga eden, Perihan Savaş ile de mahkemelik olan Derya Tuna, Türkiye'yi terk ediyor. Güney Afrika'nın Cape Town kentine yerleşmeye karar veren Tuna, İbahim Tatlıses ile helalleşmesini basın aracılığıyla gerçekleştirdi!

'Ne kadar uzağa gidersem o kadar mutlu olacağım' diyen Derya Tuna, şöyle konuştu:
"Artık kendi hayatımı yaşamak istiyorum. İbrahim Bey ile helalleşmeye gitmem. Ama hakkını helal etsin. İyi ki onu tanımışım, iyi ki ondan bir çocuk doğurmuşum. Derya Tuna, "İbrahim Bey, 'Gitme Derya, derse ne yaparsınız?" sorusuna da şu cevabı verdi:"Böyle dese de gideceğim. Bu benim hayatım İdo da, New York'ta okuyacak. Umarım İbrahim çok mutlu olur."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: