Derya Uluğ: Asil olmasa eksik kalırdım

Emrah Karaduman’ın proje albümünde seslendirdiği “Sürgün Aşkımız” şarkısıyla kısa sürede müzik listelerine hızlı bir giriş yapan başarılı sanatçı Derya Uluğ, müzik yazarı Pop Bizde’nin sorularını yanıtladı.

Kültür-Sanat

Derya Uluğ: Asil olmasa eksik kalırdım "ASİL OLMASA EKSİK KALIRDIM"

Asil Gök ile özel ilişkisi dışında hem sahnede hem de albümlerde müzikal birliktelikleri hakkında Derya Uluğ, şu şekilde itirafta bulunuyor: “Şarkılarımızı birlikte yapıyoruz, sahnemiz ve repertuvarımız için uzun süre çalışmalar yapıyoruz. Asil büyük bir yetenek ve müzikal bir zeka. Çok mutluyum, bana kattıkları için. Asil olmasaydı eksik kalırdım.”

"ŞARKILARIMIZDA AŞKIMIZI ANLATIYORUZ"

“Okyanus”, “Canavar” gibi hit şarkılara Asil Gök ile birlikte imza atan Derya Uluğ, her şarkıda birlikte aşklarını anlattıklarını şu sözleriyle dile getirdi:

“Bu zamana kadar bizim aşkımızı anlatan şarkılar dinlediniz, şarkılarımda duyduğunuz her kelime ve bundan sonra duyacağınız her kelime aşkımızı anlatıyor olacak sadece her şarkı da başka duygular, başka anılar var; hepsi gerçeklik barındırıyor.”
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: