Derya Uluğ yeni teklisi için yönetmen oldu!

Okyanus, Canavar ve Nabız 180 şarkıları ile bir çok rekora imza atan Türk Pop Müziğinin güçlü sesi Derya Uluğ ’Ne Münasebet’’ adlı yeni teklisinin heyecanını sosyal medya hesabından sevenleri ile paylaştı. Sözü Gökhan Şahin, Bestesi Asil Gök’e ait şarkının aranjesi Asil Gök ve Görkem Oker imzası taşıyor.

Kültür-Sanat

Derya Uluğ yeni teklisi için yönetmen oldu! “Ne Münasebet” adlı yeni teklisi için ilk yönetmenlik deneyimini yaşayan Derya Uluğ, klibin yönetmen koltuğuna oturmanın yanı sıra her detayı ile de kendisi ilgilendi.

DMC etiketi ile hem fiziki hem dijital platformlarda 16 Şubat itibarı ile yerini alacak şarkı bu yazın hitleri arasında olmaya aday..

1 KLİP/4 MODACI

Çekimleri bir eğlence merkezinde gerçekleşen video klip için 4 farklı modacı kostüm tasarladı. Klipte styling Özgür Yüksel ile çalışan Derya Uluğ’a ünlü tasarımcılar, Barış Avcı, Gülnur Güneş, Saniye Gökçe ve Çiğdem Karavit bir birinden farklı konseptte 4 ayrı kostüm tasarladılar.

KLİPTE PROFESYONEL CAST

Dans koreografileri için uzun bir çalışma süreci geçiren ekipte çocuk ve yaşlı profesyonel oyuncular kullanıldı.


Hem yorumcu hem besteci kimliği ile kısa sürede müzikseverlerin gönlünde taht kuran Derya Uluğ, şimdi de yönetmen koltuğuna oturunca sevenlerinden sosyal medyada “10 PARMAĞINDA 10 MARİFET” yorumları yağdı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: