DETOKSLA 15 KİLO

Cem Yılmaz yeni filmi 'Yahşi Batı'nın galasından önce detoks kampına girdi. Sıvı beslenmeye dayalı bir diyet uygulayan Cem Yılmaz 1 ayda tam 15 kilo verdi

Magazin

DETOKSLA 15 KİLO 3 BİN TL’YE MÂL OLDU

Cem Yılmaz’ın hem yazıp hem oynadığı, Ömer Faruk Sorak’ın yönettiği ‘Yahşi Batı’, Ocak 2010’da vizyona girecek. Cem Yılmaz, filmin galası öncesinde detoks kampına girdi. Akatlar’daki The Life Co Detoks kampına giden Cem Yılmaz detoks yaparak 15 kilo verdi. 3 bin TL’ye mal olan programla sağlıklı bir şekilde zayıflayan Cem Yılmaz galaya kadar 5 kilo daha incelmeyi hedefliyor.

DİYETTE KATI GIDA YOK

Cem Yılmaz detoks kampında tamamen sıvı beslenmeye dayalı bir program uygulayarak katı yiyeceklerden uzak durdu. Sebze suları içip deniz yosunu ve ısırgan otu haplarından kullandı. Cem Yılmaz diyet sırasında sık görülen kabızlık sorununa karşı da sindirim sistemini destekleyen probiyotik kapsüller aldı. Cem Yılmaz şu sıralar sadece çorba ve salatadan oluşan bir diyet uyguluyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: