Develi'de özel günlerinizi rüya gibi yaşamaya hazır mısınız?

Düğün, Nişan, Davet ve yaz partilerinin yeni adresi Florya By Develi...

Diğer Haberler

Develi'de özel günlerinizi rüya gibi yaşamaya hazır mısınız? 103 yıllık geçmişiyle Türkiye’nin en güçlü markaları arasında yer alan ve lezzette sınır tanımayan Develi, Florya’daki bahçesinde yeni kurduğu camlı köşkü Flora by Develi ile düğün, nişan, kına gecesi, baby shower gibi her türlü davet ve organizasyonlara yeni bir eğlence getiriyor.

Sadeliğin şıklıkla buluştuğu Flora by Develi, 30 metrekarelik led paneli ile düğün ve davetleri eşsiz bir deneyime dönüştürürken, 8 farklı mönüsü ile de konuklara unutulmaz bir lezzet şöleni yaşatıyor.

Kuşaktan kuşağa aktarılan lezzet, ustalık ve misafir ağırlamanın hikayesi olan Develi Restaurant, şimdi de Flora by Develi ile düğün, nişan, davet ve organizasyonlarda mutlu hikayelere ev sahipliği yapıyor. Florya’daki Develi’nin bahçesine kurulan ve şıklığı ile göz kamaştıran Flora by Develi, beyaz tonların ağırlıkta olduğu, doğallığın şıklıkla buluştuğu ve camekanlı kapıların yemyeşil bir bahçeye açıldığı özel bir düğün ve davet mekanı.


Flora by Develi, uluslararası pek çok ödül sahibi olan Mimar Kaan Çetinkaya ve Space ekibi tarafından tasarlandı. Beyaz çiçek motifleri ile yalın bir şıklık yaratılan mekanda, camekanlı kapılar gün ışığı ile birlikte bahçenin yemyeşil doğasını da içeriye taşıyor. Yüksek tavan, beyaz mermer ve motifli aynalar mekanın derinliğini artırırken, 30 m2’lik büyük LED panel ise, video, ışık ve grafik oyunları ile düğünlerde, gerçeküstü ve sinemaskop bir ilüzyon yaratıyor.


Flora by Develi’nin 8 farklı mönüsü ise düğün ve davetleri bir lezzet şölenine çevirmeye yetiyor. İster Antep mutfağının efsanevi lezzetleri, İsterseniz Ege’nin taze otları ve mezeleri, isterseniz denizlerin eşsiz balıkları...

Flora by Develi’de mönüleri arasından düğün ve davet konseptini tamamlayacak lezzetli bir sofra kurmak mümkün. Meze Tabağı, Ara Sıcak, Ana Yemek ve Tatlı Tabağı’ndan oluşan mönülerde, zeytinyağlı çeşitlerinden deniz esintili meze tabağına, Purşki’den güneşte kurutulmuş domatese sarılmış kuzu buduna, Peri kızı Salatası’ndan Keçi Peynirli Porçini Mantarı ile sarılmış rulo bifteğe, Kuzu Tandır’da kadar birbirinden lezzetli yemekler yer Florya Develi’nin kurumsal davet, toplantı ve seminerlerinde üç farklı mönü seçeneği sunuluyor. Meze Tabağı, Ara Sıcak, Ana yemek ve Tatlı Tabağı’ndan oluşan mönülerde Antep yemeklerinin efsanevi lezzetleri yer alıyor. Abugannuş’tan pilakiye, çiğ köfteden içli köfteye, fındık lahmacundan, kebap çeşitlerine, salatadan tatlılara kadar zengin bir içeriğe sahip olan mönüler, iş toplantılarını bir lezzet şölenine dönüştürmenin mutluğunu yaşayacaklar...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: