DEVLERİN BULUŞMASINDA DEV KAVGA!

Muazez Abacı ve Bülent Ersoy, önceki gecce Bostancı'da verdikleri konser öncesi kavga etti, ardından sahnede birbirlerinin kostümleriyle dalga geçti, konser sonrasında da beraber eğlenmeye gitti!

Magazin

DEVLERİN BULUŞMASINDA DEV KAVGA! Muazzez Abacı, Bülent Ersoy ve Adnan Şenses, önceki gecce Bostancı Gösteri Merkezi'nde bir konser verdi. Ancak, gündeme konserden çok Abacı-Ersoy arasında yaşanan gerginlik konu oldu. Konser öncesi yapılan prova sırasında bilinmeyen bir nedenle tartışan iki dev ismin arasında yaşananlar basın toplantısı sırasında ortaya çıktı.

Muhabirlerin ekibe, "3 dev isim" şeklinde hitap etmesine, sessiz bir şekilde "1 dev isim diyelim birileri kızabilir. Hasta!" demesi üzerine Bülent Ersoy suskun kaldı. Yaşanan bu tatsızlığın ardından sahbeye çıkan Muazzez Abacı ve Bülent Ersoy, burada profesyonellikten ödün vermeyerek izleyenleri coştururken, birbirlerine takılmadan edemedi. Sahnede Bülent Ersoy'un tüylü kostümüyle ilgili olarak, "Deve kuşuna benzemişsin" diyen Abacı'ya Ersoy'dan yanıt gecikmedi: "Sen de deve kuşuna benzemişsin, ama tüyleri yolunmuş olanına!" Konser sonrasında, yaşanan gerginlik nedeniyle sinirleri bozulan Adnan Şenses evine dönerken, Ersoy ve Abacı Beşiktaş'taki bir gecce kulübünde eğlenmeye giderek herkesi şaşırttı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: