Devran Çağlar vefat etti mi?

Devran Çağlar'ın Almanya'da kalp krizi geçirdi ve kaldırıldığı hastanede vefat ettiği haberi ortalığı karıştırdı.

Yaşam

Devran Çağlar vefat etti mi? Bir dönem Arabesk Müziği'nin önde gelen isimlerinden olan Devran Çağlar Almanya'da kalp krizi geçirerek hayatını kaybettiği iddiası ortalığı karıştırdı.

Bilgiyi twitter adresinden paylaşan şarkıcı Onur Akay sonrasında yaptığı açıklamada twitter hesabının hack'lendiğini ve konunun doğru olmadığını açıkladı.

Devran Çağlar ise "Ben ölmedim, büyük bir yanlışlık olmuş. Telefonlara cevap vermekten bıktım. Ailem büyük panik yaşadı" dedi.

DEVRAN ÇAĞLAR KİMDİR?

Şarkıları ve sesiyle bir dönem Bülent Ersoy’a rakip olarak görülen Devran Çağlar’ın geniş bir dinleyici kitlesi vardı. Sahte Sevgiler, Sevdam, Asi, Öldürürüm Kendimi Çağlar’ın en çok dinlenen şarkılarındandır. Bülent Ersoy’un tahtına aday olarak görülen şarkıcı zamanla popülerliğini yitirmiş ve kendisi buna sebep olanın Bülent Ersoy olduğunu söylemiş, kendisin engellendiğini belirtmişti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: