DİANE LANE SÜREKLİ ALDATILIYOR

Diane Lane'in eşi Josh Brolin, yeni filminin çekimleri için gittiği New Orleans'ta fırsat buldukça çapkınlık yapmaya başladı.

Magazin

DİANE LANE SÜREKLİ ALDATILIYOR Bu yıl 'Milk' filmindeki performansıyla 'En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu' dalında Oscar'a aday olan ünlü aktör Josh Brolin, şu sıralar yeni filmi 'Jonah Hex'in çekimleri için New Orleans'ta bulunuyor. Gündüzlerini film setinde geçiren ünlü aktör, akşamları da gecce kulüplerine giderek stres atıyor. Eşi Diane Lane Malibu'daki evlerinde Brolin'in dönmesini bekleye dursun, ünlü aktör New Orleans'ta çapkınlık turlarına çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde bir gecce kulübünde genç TV yıldızı Melissa Green'le görüntülenen Brolin'in genç kadınla samimiyeti görenleri şaşırttı. Barda sarmaş dolaş olan ikiliyi görenler, sabaha karşı mekandan birlikte ayrıldıklarını iddia etti.

Diane Lane çok moralsiz
Olay sonrasında sessizliğini koruyan ünlü aktris Diane Lane'in tepkisi merak ediliyor. "Şöhretler dünyasında mutlu olmak istiyorsanız teflon kaplı bir ruhunuzun olması gerek" diyen Lane'e yakın kaynaklar, güzel yıldızın haberler nedeniyle moralsiz olduğunu dile getiriyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: