DICAPRIO VE LIVELY AYNI EVDE YAŞAYACAKLAR!

Üç aydır birlikte olan Leonardo DiCaprio ve Blake Lively, aynı evde yaşama kararı aldı

Magazin

DICAPRIO VE LIVELY AYNI EVDE YAŞAYACAKLAR! Sinema dünyasının gözde çiftlerinden Leonardo DiCaprio ve Blake Lively, artık hiç ayrı kalmayacaklar.. Yaklaşık üç aydır 24 yaşındaki Lively’yle birlikte olan 37 yaşındaki DiCaprio, sevgilisine kendi evine taşınmasını teklif etti. DiCaprio’ya sırılsıklam âşık olan genç oyuncu, sevgilisinin teklifine hiç düşünmeden evet dedi. Yakışıklı oyuncunun Beverly Hills’teki evine taşınacak olan Lively, sevgilisinin bu teklifine çok sevindi.

EVLİLİK SÖZ KONUSU
Bir saniye olsun birbirinden ayrılmayan çift, evin dekorasyonunu değiştirme kararı aldı. Tadilat yapmayı planlamayan ikili, sadece eşyaların bir bölümünü değiştirecek. Geçtiğimiz aylarda kısa bir süreliğine görüşmeyen Lively-DiCaprio çifti, bu ayrılıktan sonra bir daha ayrı kalamayacaklarını anladı. Lively’yi çok sevdiğini her fırsatta dile getiren DiCaprio’nun yakın çevresi, yakışıklı oyuncunun sevgilisiyle evlilik hakkında konuşmaya başladığını söyledi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: