DİDEM EROL'UN SÜRPRİZ NİŞANI HERKESİ ŞAŞIRTTI!

Beklenmedik bir şekilde nişanlanan Didem Erol sahilde evlenme hayali kuruyor..

Magazin

DİDEM EROL'UN SÜRPRİZ NİŞANI HERKESİ ŞAŞIRTTI! Yaşamını Amerika'da sürdüren Didem Erol, tatil için geldiği Bodrum'da İstanbul sosyetesinin tanınmış isimlerinden Zeki Kadirbeyoğlu ile sürpriz bir şekilde nişanlandı. Bir arkadaş yemeğinde Kadirbeyoğlu ile tanışan ve ertesi gün evlenme teklifi alan Erol, çok mutlu olduğunu söylüyor. Sabah gazetesinin haberine göre; Erol, "Zeki Bey, tanışmamızın ertesi gün beni akşam yemeğine davet etti. Masada güllerin ortasında bir yüzük duruyordu. Ardından arkadaşlarımızla nişan yemeği yedik" dedi. Evliliği aklından yıllardır geçirmediğini söyleyen Erol, "Benim gülüşüme vurulduğunu söyledi. Büyük bir aşk yaşıyoruz. Ben Bodrum'dayken Zeki Bey de İstanbul'a gidip bizim yüzüklerimizi aldı" diye konuştu.

SAHİLDE TAÇLA EVLİLİK HAYALİ
Ailesinin de nişan haberine çok sevindiğini kaydeden Didem Erol, "Babam, beni kısa süre önce rüyasında evlenirken gördüğünü ve habere çok sevindiğini söyledi. Annem de benden zaten normal bir evlilik beklemediğini söyledi" dedi. Sahilde, başında çiçekten bir taçla evlenmeyi hayal ettiğini söyleyen Erol, "Zeki Bey'in oğluyla ve annesiyle tanıştım. O da benim ailemle telefonda konuştu. Ailelerimiz de uyumlu" diyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: