Didem Soydan: Şikayetçi oldum!

Didem Soydan ile arkadaşı Umut Eker, pazartesi öğle saatlerinde Bakırköy sahilindeki bir benzincide saldırıya uğradı. VIP minibüsten inen kalabalık grup ile ünlü ikili arasında tekme tokat arbede yaşandı

Magazin

Didem Soydan: Şikayetçi oldum! Son günlerde sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla adından bahsettiren ünlü model Didem Soydan, bu kez yaşadığı bir kavga olayıyla gündeme geldi. Arkadaşı Umut Eker'le önceki gün havalimanına doğru giderken Bakırköy sahilinde bulunan bir benzin istasyonuna uğrayan Soydan, burada bir minibüsten inen kimliği belirsiz kişilerle tekme tokat kavga etti. Görgü tanıklarına göre; birbirlerine hakaret ederek küfürleşen iki grup, etraftaki insanların araya girmesiyle ayrıldı. Kavga sonrası Soydan ve Eker'in zor sakinleştirildiği öğrenildi.

Didem Soydan takipçisine sert çıktı!

Didem Soydan takipçisine sert çıktı!
Sinem Umaş ile Didem Soydan Instagram'da birbirine girdi!

Sinem Umaş ile Didem Soydan Instagram'da birbirine girdi!'DELİLLERİ SUNDUK, BÜYÜK TAZMİNAT ALACAĞIM'

KAVGA hakkında konuştuğumuz Didem Soydan, saldırıya uğradığını doğrulayarak şöyle konuştu: "O insanlardan şikayetçi oldum. Mahkemeye intikal eden bir olay. Bütün delilleri, kamera kayıtlarını mahkemeye sunduk. Büyük tazminat alacağım, onu bekliyorum." Soydan, "Kavga sırasında siz herhangi bir darp aldınız mı?" sorusuna ise "Bana öyle bir şey yapabilirler mi? Beni darp edecek kişi henüz daha doğmadı" diye cevap verdi. (Kaynak: sabah.com.tr / İlker Gezici)

Didem Soydan'dan şaşırtan yanıt!

Didem Soydan'dan şaşırtan yanıt!Didem Soydan'dan Gamze Özçelik'e destek!

Didem Soydan'dan Gamze Özçelik'e destek!Didem Soydan'dan Seda Sayan paylaşımı!

Didem Soydan'dan Seda Sayan paylaşımı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: