Didem Soydan takipçisinin annesine hakaret etti!

Didem Soydan, yaptığı bir paylaşımın altında kendisine imalı soru soran takipçisinin annesine hakaret etti. Bunun üzerine çok sinirlenen hesap sahibi, Soydan'ın tepki toplayan tweetini paylaşarak "Tebrikler" yazdı.

Magazin

Didem Soydan takipçisinin annesine hakaret etti! Ünlü manken Didem Soydan, sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanmaya deva ediyor. Soydan geçtiğimiz gün paylaşım yaptı.

Didem Soydan paylaştı, binlerce beğeni aldı!

Didem Soydan paylaştı, binlerce beğeni aldı!Didem Soydan Twitter hesabından kendisini eleştirenlere "Gencecik bir kız ile ilgili yazarsın, biri gelir süslü cümle der. Çocuklar tecavüze uğrar yazarsın, oynama der biri. Elinden geleni ardına koymazsın ilgilenirsen prim kasma der. Yazmazsan ayrı linç( ki hiç yazmadığım olmadı). Şeytansınız, kana susamış söyleyemiyorsunuz." sözleriyle isyan etti.


Bir sosyal medya kullanıcısı ise "Didem Hanım bu tweet Dubaiden mi atıldı? Sadece merakımdan soruyorum." yorumunda bulundu.

Didem Soydan sosyal medyayı salladı!

Didem Soydan sosyal medyayı salladı!Soydan'ın bir hayranı, imalı şekilde soruyu soran takipçiyi uyardı. Fakat Soydan "Woldi haddi aşmıyor. Merak etmiş çocuk. Annesinden dolayı atıyor tweeti. Oralardaysa işleri" sözleriyle kendisine soru yönelten takipçisinin annesine hakaret etti.


Bu duruma çok sinirlenen sosyal medya kullanıcısı ise olayı, Twitter hesabında paylaştı.


Didem Soydan'dan darp iddialarına açıklama!

Didem Soydan'dan darp iddialarına açıklama!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: