Didem Soydan ve Can Bonomo’nun aşkı bitti

HT Magazin'den Esin Övet geçtiğimiz yıl temmuz ayında evlilik kararı alan ve bu yaz evlenmeye hazırlanan Didem Soydan-Can Bonomo çiftinin ayrıldıkları yazdı....

Sosyete

Didem Soydan ve Can Bonomo’nun aşkı bitti İşte Esin Övet'in o yazısı...

En son ocak ayında konuşmuşuz Didem Soydan’la. Ayaküstü sohbet edip HTDokun’la da kaydetmiştim. O gün bol bol düğünden bahsetmiştik. Çünkü Didem ile Can Bonomo bu ağustos ayında evlenmeyi planlıyordu. Ama olmamış. İkili yollarını çoktan ayırmış. Önceki gecce Hacı ve Hakan Sabancı’nın davetinden dönerken yine ayaküstü sohbet ettik. Didem’e sorduğumda “Hayırlısı, işlerden dolayı böyle olması gerekti” dedi. Ayrılığı uzun süredir işlerden dolayı gizli tutmak istemişler. Önümüzdeki günlerde de basın açıklamasıyla duyuracaklarmış. Ne diyelim hayırlısı olsun. Aşklar başlar ve biter. En zoru evlendikten sonra boşanmak. Didem Soydan’ı yıllardır tanırım. Hatta öyle ki daha hiç kimse tanımıyorken tanıyordum. Ruhunu da kalbini de çok iyi biliyorum. Yüreği temizdir ve gerçekten güzel düşünen bir kalbi vardır. O yüzden istediği mutluluğu yeniden yakalayacağını düşünüyorum. Ama şimdilerde en güzel çağını yaşıyor. O anlamda sürekli çalışması en önemlisi. Hem zaten kadınların her zaman daha çok çalışıp üretmesi şart. Aşk tabii ki önemli ama iş daha da önemli. Can Bonomo ve Didem Soydan önceki gece farklı davetlerde boy gösterdi. Bonomo, yakın arkadaşları Derya Karadaş-Haki Bikici çiftinin Maçka Arabesque’teki düğününe katılıp şarkı söyledi. Ünlü manken ise aynı gece Magnum ve Beymen’in ortak reklam filminin gösterimine katılıp Özge Ulusoy, Ahu Yağtu ve Ceylan Çapa ile podyuma çıktı. Çapa “panter”, Ulusoy “aslan”, Yağtu “kaplan”, Soydan ise “leopar” koleksiyonunu tanıttı.

KAYNAK: haberturk.com

fotoğraflar için tıklayın
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: