Didem Soydan: Yalnızlığın tadını çıkarıyorum

Önce 'Artık Türkiye'de Fashion Week'lerde çıkmayacağım' diyen ardından Can Bonomo ile yollarını ayıran Didem Soydan merak edilen soruları cevapladı.

Magazin

Didem Soydan: Yalnızlığın tadını çıkarıyorum Önceki röportajlarında Can Bonomo ile evleneceği günü konuşan Didem Soydan'ın açıklamaları:

"Her şey kısmet. Hiç belli olmuyor. Can benim en sevdiğim, en saygı duyduğum insanlar arasında. Albümü çıkacak. Tekrar resim sergisi, tekrar şiir kitabı... Hepsini herkesten önce ben bekliyorum. Üretme safhasına 3 sene tanık oldum. Gelecek şeyleri çok merak ediyorum..."

Can Bonomo'nun yeni aşkı

Can Bonomo'nun yeni aşkı'ÇOK ÖZEL BİR İLİŞKİYDİ'

"Evet, benim ailem arasında Can en özel kişi. Harika bir adam. Çok özel bir ilişkiydi, çok özel bir arkadaşlıkla bitti."

'Tekrar birlikte olur musunuz?' sorusunu ise şöyle cevapladı:

"Can benim hayatımda hep olacak. Şiirleriyle, şarkılarıyla, resimleriyle... Bir şey olduğunda danışacağım 3 isim varsa onlardan biri Can'dır. Onun fikirleri çok önemli benim için."

Didem Soydan'dan kışa giriş pozu

Didem Soydan'dan kışa giriş pozu'Aşk istiyor musun?'

"İstediğin zaman olmaz, istemediğin zaman olur ya. Şu an yalnızlığın tadını çıkarıyorum."

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Didem Soydan'dan üstsüz paylaşım!

Didem Soydan'dan üstsüz paylaşım!Didem Soydan New York Fashion Week'te büyüledi

Video yüklenemedi...Kaynak:posta.com.tr
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: