Didem Soydan'dan sitem dolu sözler!

Sosyal medya hesabına yüklediği fotoğraflar ile eleştiri yağmuruna tutulan Didem Soydan, Twitter hesabı üzerinden sitem dolu açıklamalar yaptı.

Magazin

Didem Soydan'dan sitem dolu sözler! Modellik kariyenin zirvesini yaşayan ve Türkiye'nin en beğenilen yüzlerinden biri olan Didem Soydan sosyal medyayı da en aktif kullanan ünlüler arasında yer alıyor. Katıldığı defileler, yer aldığı tanıtım kampanyaları ve özel hayatından birçok kareyi Instagram'dan paylaşan Didem Soydan, binlerce takipçisi tarafından eleştiriliyor.

Twitter hesabından açıklama yapan Didem Soydan, verdiği pozların mesleği gereği olduğunu savunarak eleştirilerin yersizliğine vurgu yaptı.

Didem Soydan'ın makyajsız hali tam puan aldı!

Didem Soydan'ın makyajsız hali tam puan aldı!Giydiği kıyafetlerin ya da verdiği pozların genel anlamda markalarla yaptığı anlaşmalara dayandığını ve kullanılan çıplaklığın da sebebinin bu olduğunu belirten güzel model ortada gerçekte uygunsuz bir durum olmadığını ifade etti.

İşte Didem Soydan'ın açıklaması:

Didem Soydan'ın imdadına arkadaşı yetişti!

Didem Soydan'ın imdadına arkadaşı yetişti!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: