Didem Uzel 45 yaşında nasıl anne oldu?

2016 yılında oğlu Aslan'ı dünyaya getiren Didem Uzel, Hello Dergisi'ne verdiği röportajda 45 yaşında nasıl anne olduğunu anlattı.

Magazin

Didem Uzel 45 yaşında nasıl anne oldu? Eski manken ve oyuncu Didem Uzel, 2012'de finansçı Selim Sarı ile evlenmiş ve New York'ta yaşamaya başlamıştı. 2016 yılında oğlu Aslan'ı dünyaya getiren Uzel, sosyal medyada oğlu ile yaptığı paylaşımlarla büyük beğeni topluyor.

Didem Uzel evlilik yıl dönümünü kutladı!

Didem Uzel evlilik yıl dönümünü kutladı!45 yaşında anne olan Didem Uzel, hamile kalmak için denediği 'enerji temizleme' yöntemini Hello Dergisi'ne şu sözlerle anlattı:

"Bir uzmanla enerji temizliği yaptık. Bir alet var. Vücudunuzu doğduğunuz andaki titreşimlere döndürüyor. Manyetik alanınızı genişletiyor, aurayı yüklerden kurtarıyor. Kendinizi güvenli hissediyor, dimdik hale geliyorsunuz. Anne olmak istediğim için yumurtalık ve rahmime odaklandık. Bu süre içinde bitkisel proteinle beslendim. Buğday çimi suları içtim. Hücre yenileyen nefes çalışmaları da yaptım."

Didem Uzel: Terapi sonrası hamile kaldım

Didem Uzel: Terapi sonrası hamile kaldımDidem Uzel'in aşk tatili!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: