Diğer Kış Olimpiyatları'nda şok! Soyundu ve...

Güney Kore'de devam eden 2018 Kış Olimpiyatları'nda erkekler 1000 metre sürat pateni yarışmaları sırasında sahaya yarı çıplak bir adam atladı.

Diğer Haberler

Diğer Kış Olimpiyatları'nda şok! Soyundu ve... Sürat pateni yarışı bittikten sonra seyircilerin arasından bir adam piste atladı. Herkesin gözü önünde soyunmaya başlayan adam üzerinde sadece bir bale eteği kalana kadar soyunmasına devam etti. Buz üstünde bale-buz pateni karışımı bir dans yapmaya çalışan şahıs yüz üstü düştü. Büyük Britanya vatandaşı olan Mark Roberts adlı adam sık sık sahaya atlamasıyla tanınıyor. Daha önce Super Bowl'da da sahanın ortasına kadar giden Roberts 'Çılgınca şeyler yapmayı seviyorum. Amacım insanları güldürmek' dedi. Göğsünün üzerinde'barış ve aşk' yazan adam aslında 'ünlü olmayan bir ünlü.' Roberts şu ana kadar 22 farklı ülkede 562 farklı organizasyonda sahaya atladı. (Kaynak: hurriyet.com.tr)

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: