“Dijital Esaret” filminin çekimleri başlıyor!

Senaristliğini ve yönetmenliğini Birol Güven’in üstlendiği hikayesiyle büyük ses getirecek “Dijital Esaret” filminin çekimleri başlıyor. Başrolünde usta oyuncu Rasim Öztekin’in yer aldığı film, internetin kölesi olmuş gençlerin mahkum edildiği cezaevinde yaşadıklarrını konu alıyor.

Kültür-Sanat

“Dijital Esaret” filminin çekimleri başlıyor! BU CEZAEVİ DİĞERLERİNDEN ÇOK FARKLI!

Şimdiye kadar hemen hepsi fenomen olan bir çok diziye ve filme imza atan Birol Güven’den yine iddialı bir proje geliyor. Hikayesiyle dikkat çeken film; suç işleyen sosyal medya fenomenlerinin, hackerların, e-alışveriş, oyun ve sanal kumar bağımlılarının getirildikleri bir cezaevinde yaşananları anlatıyor.

Senaristliğini Birol Güven’in, yönetmenliğini ise Birol Güven ve Emre Kavuk’un birlikte üstlendiği “Dijital Esaret” filminin başrolünde usta oyuncu Rasim Öztekin yer alıyor. 2019 yılında vizyona girmesi planlan filmin çekimleri, Bodrum Çökertme’de filme özel olarak hazırlanan platoda yapılacak.


Aylardır hummalı bir çalışma içerisinde olduklarını belirten Birol Güven filmle ilgili “ Yeni zenginler internetten; yeni edebiyatçılar, yeni oyuncular, yeni kanaat önderleri hepsi internetten. Maalesef artık suçlular da oradan çıkacak ve onların cezaları da onlara göre olacak” diyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: