Dik göğüslere kavuşmak çok kolay!

Çok kolay deforme olan göğüsleri dikleştirmenin yöntemi çok basit...

Kadın

Dik göğüslere kavuşmak çok kolay! Kadınların vücutlarında diğer önem verdiği yerlerden biri de göğüsleridir. Belirli bir yaştan sonra eski dinamik halini kaybeden göğüsler gerek yer çekimine dayanamayıp, gerek bebek olduktan sonra aşağıya doğru sarkma ve sönme yaşanır. Bu durum kadınları çokça rahatsız eder. Toparlayıcı iç çamaşırlarıysa sadece geçici kurtuluş yöntemleridir. Kalıcı olarak toparlamak için iki yöntem söyleyebiliriz.

Bunlardan bir tanesi sırt üstü sert bir yere yatarak elinize aldığınız iki buçuk kiloluk ağırlık ile kollarınızı yana iyice açıp sonra yukarıda birleştirerek yapacağınız hareket türüdür. Bu hareketi günlük 10 kez tekrarlayın. Yaklaşık bir ay içerisinde gözle görülür bir farka kavuşacaksınız.

Bir diğer hareket ise göğüslerinizi zeytinyağı ile ovmak. Doğal zeytinyağı ile her göğüste dairesel hareketlerle on kez masaj yapar gibi ovalayın. Küçük daireler çizerek yapacağınız bu masaj sayesinde göğüslerinizdeki sıkılaşmayı kısa sürede fark edeceksiniz. Haftada en az üç kez tekrar etmeniz yeterli olacaktır.

YAZI: Kamuran Akdemir
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: