DİKKAT! İSTANBUL ŞU ANDA BÖYLE!

Yağmur yağdı, trafik felç oldu! Vatandaşlar saç baş yoluyor... İşte şu anki yol durumu...

Magazin

DİKKAT! İSTANBUL ŞU ANDA BÖYLE! İstanbul trafiği son iki haftadır sürücülere ve diğer vatandaşlara saç baş yolduruyor. Özellikle dün akşam saatlerinde Taksim- Sirkeci arasını 2 saatte giden vatandaşlar trafik nedeniyle isyanda. Birkaç gündür yağan yağmur ise trafiğe tuz biber ekiyor, yollar kilitleniyor. Bugün de haftasonuna giriliyor olması ve yağmur nedeniyle İstanbul'da büyük bir trafik yoğunluğu mevcut.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Trafik Kontrol Merkezi'nden aldığımız bilgilere göre pek çok bölgede trafik kilit durumda. İşte İstanbul'da yol durumu:

KÖPRÜLER:

Anadolu Yakası'ndan Avrupa Yakası'na geçerken birinci köprü Çamlıca yönünden yoğun. İkinci köprü ise Çakmak yönünde yoğun görünüyor. Fakat Avrupa yakasından Anadolu yakasına geçişler açık.

AVRUPA YAKASI'NDA YOĞUNLUKLAR

Ambarlı- Parseller, Merter- Haliç, Mecidiyeköy- Haliç ile TEM yolu- Altınşehir/ Halkalı, İSTOÇ/ Tekstil Kent ve Maslak- Seyrantepe yönü çok yoğun.

Ayrıca Basın Ekspres yolu İkitelli, Avcılar- Hacışerif Parseller arasında (iki yönlü olarak) büyük bir yoğunluk mevcut.

SAHİL YOLUNDA KAZA

Zeytinburnu ile Yedikule arası çok yoğun. Buradaki yoğunluğun nedeni yağmur yüzünden meydana gelen trafik kazası.

Anadolu Yakası'nda en büyük yoğunluk ise Küçükyalı Bostancı istikametinde...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: