Dilan Çiçek Deniz, ‘aldatma’ sorusunu duyunca…

Kuruçeşme'de bir mekan çıkışı görüntülenen Dilan Çiçek Deniz, muhabirler geçtiğimiz günlerde gazetelerde çıkan "Sevgilisi Furkan Andıç’ın bitmemiş bir ilişkisi olduğu, oyuncu sevgilisi Sibel Aytan’ı kendisiyle aldattığı" haberlerini sorunca sessizliğe büründü.

Magazin

Dilan Çiçek Deniz, ‘aldatma’ sorusunu duyunca… Show TV'de ekrana gelen 'Çukur' dizisinin oyuncuları, yapımcıları Kerem Çatay’ın eşliğinde geçtiğimiz akşam Kuruçeşme'deki bir mekanda yemekte buluştu. Yemeğe; Aras Bulut iynemli, Erkan Kolçak Köstengil, Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal, Öner Erkan gibi oyuncular katılırken mekanda dizinin yönetmeni Sinan Öztürk'ün doğum günü için pasta kesildi. Mekandan ilk ayrılan isim güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz oldu. Basın mensuplarının geçtiğimiz günlerde gazetelerde çıkan ‘Sevgilisi Furkan Andıç’ın bitmemiş bir ilişkisi olduğu, oyuncu sevgilisi Sibel Aytan’ı kendisiyle aldattığı’ haberleri sorulan Deniz, bu konu hakkındaki sessizliğini korurken, gazetecilerle adeta köşe kapmaca oynadı ve hiçbir soruya cevap vermeden, görevliler eşliğinde kendisini bekleyen aracına binerek hızla oradan uzaklaştı.
Yamaç Koçovalı karakteri ile oldukça beğenilen başarılı oyuncu Aras Bulut İynemli ise kendisini bekleyen gazetecilerin sorularını yanıtladı. Gecce ile ilgili konuşan İynemli, “Biz ara sıra toplanıyoruz böyle iyi de oluyor, aynı zamanda Sinan Öztürk hocamın da doğum gününü kutladık. Onun dışında her şey yolunda gidiyor teşekkür ederim” dedi ve Erkan Kolçak Köstengil ile birlikte taksiyle oradan ayrıldı.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: sozcu.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: