Dilan Çiçek Deniz: Azra Akın'a benzetilmek...

Kainat Güzellik Yarışması bugün Miami’de yapılıyor. Finalde ülkemizi temsil edecek olan Dilan Çiçek Deniz, iddialı konuşuyor: “Birinci olmak için yarışıyorum, aksini hiç düşünmüyorum...”

Magazin

Dilan Çiçek Deniz: Azra Akın'a benzetilmek... * Miami kampında günlerin nasıl geçti?

- Tek kelimeyle harika bir kamp süreciydi. Çekimler, röportajlar, etkinlikler, hayır işlerine ve geçit törenlerine katıldık. Provalar da saatlerce sürüyordu. Genelde sabah 05.00 gibi kalkmamız gerekti, kahvaltı yapıp direkt o günün etkinliklerine başladık. Bu etkinlikler kapsamında Miami Heat dansçılarıyla dans dersine gitme fırsatı yakaladım mesela...

* Yarışmaya 88 ülke katılıyor. Şansını nasıl değerlendiriyorsun?

- Evet, bu bir güzellik yarışması fakat sadece görsele bakılmıyor. Ben de yaptığım çalışmalara ve eğitimlerime güveniyorum.

* İşin sonunun Miami’ye kadar gidebileceğini tahmin etmiş miydin? Yarışmaya “Kesin kazanacağım” diyerek girenlerden miydin? O süreç senin için nasıl geçti?

- Zaten kendine güvenmeyen hiç kimse bu yarışmaya katılmaz. Tabii ki ben de kendime güvenip girdim yarışmaya, dediğim gibi donanımlı olduğumu düşünüyorum ve bunun üzerine her gün yeni şeyler ekleyip kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Kendime güvendim evet, fakat çok hırs yapmadım. Çünkü fazla hırs iyi bir şey değildir. Her gün sonucu düşünmektense anı yaşadım, bu
her şeyi daha keyifli ve lezzetli kıldı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: