Dilan Çiçek Deniz bilinmeyenlerini anlattı

Henüz 22 yaşında olmasına rağmen Şevval Sam ve Timuçin Esen gibi deneyimli isimlerle aynı kadroda yer alan Dilan Çiçek Deniz, hem oyunculuğu, hem güzelliği, hem de pozitif enerjisiyle dikkat çekiyor. “Bodrum Masalı”nın genç yıldızı, FormSante dergisine konuştu.

Magazin

Dilan Çiçek Deniz bilinmeyenlerini anlattı ◊ Farklı bir havanız var, hatta meleze benziyorsunuz.

- Aslında bunu pek çok kişiden duydum. Vücut yapımın Latin Amerikalılar, gözlerimin ise Orta Asyalılar’ı andırdığını söylüyorlar. Babam Sivaslı, annem Nevşehirli; ben de doğma büyüme Sivaslıyım. Annem de Kızılderili’ye benzer mesela.


◊ Peki Bodrum hayatı ve Bodrum’da oyunculuk nasıl gidiyor?

- Arkadaşlarımı çok özlüyorum, onun dışında güzel gidiyor. 18 yaşındayken Ege Üniversitesi’ni kazanınca bir sene İzmir’de okudum ama Çeşme’deydi kampüsüm. Benjamin Button gibiydim; hani gençsinizdir, kanınız kaynar, dışarı çıkmak istersiniz ama emekli hayatı yaşarsınız. Şimdi 22 yaşına girmek üzereyim ve yine sakin bir hayat yaşıyorum. Bir yandan karşılaştırmalı edebiyat okuyorum ve okul iş arasında gidip gelirken insan kendini yorabiliyormuş. Şimdi Bodrum’da olduğum için okulu dondurdum. Annem de yanıma geldi, Bodrum’da ev tuttuk. Sahil kenarında yürüyüşe gidiyorum. Kendime zaman ayırabileceğim bir hayatım oldu.

İşte o röportajın tamamı;
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Kaynak:hurriyet.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: