Dilan Çiçek Deniz, Paris sokaklarında...

Fransız mücevher markası Messika’nın kurucusu ve tasarımcısı Valeria Messika’nın davetlisi olarak Paris’e giden Dilan Çiçek Deniz, Kristen Stewart, Ashley Benson, Barbara Palvin gibi birçok dünyaca ünlü isim ve marka ile çalışan fotoğrafçı Nicolas Gerardin ile bir araya geldi.

Magazin

Dilan Çiçek Deniz, Paris sokaklarında... Dilan Çiçek Deniz, ilk olarak bir spor markası için dünyaca ünlü fotoğrafçılar Mert&Marcus ile yaptığı çekim ile yurt dışındaki ajansların dikkatini çekmiş, Amerika’da Elit Ajans ile anlaşma yapmıştı.


Deniz, Messika’nın davetlisi olarak katıldığı Cannes Film Festivali’nde dünya basınının ilgisini gördü. Victoria’s Secret seçmelerine katılan ilk Türk olarak da yurt dışında başarılı bir kariyer yapma hedefinde ilerleyen Dilan Çiçek Deniz, “Messika ile başarılı ve keyifli bir başlangıç yaptık. Çok heyecanlandıran yeni projeler konuşuyoruz, Valerie Messika ile görüşmelerimiz çok olumlu geçti” dedi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: