Dilan Çiçek Deniz'den Şevval Şahin yorumu!

Bir İtalyan lüks giyim markası, Türkiye'deki ilk mağazasının açılışı için cemiyet ve magazin dünyasının yoğun ilgi gösterdiği bir parti verdi. Gerçekleştirilen davete, Dilan Çiçek Deniz ve Furkan Andıç çiftinin yanı sıra pek çok ünlü isim katıldı.

Magazin

Dilan Çiçek Deniz'den Şevval Şahin yorumu! Bir İtalyan lüks giyim markası Türkiye'deki ilk mağazasını açmasının onuruna, bir mekanda cemiyet ve magazin dünyası yoğun ilgi gösterdiği bir parti gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen davete, Dilan Çiçek Deniz, Furkan Andıç, Sinem Yıldırım, Emre Ziyal, Dilek Birgen, Emre Kızılırmak, Akasya Asıltürkmen ve Ayşe Tolga gibi ünlü isimler katıldı.


Davete katılan Dilan Çiçek Deniz ve Furkan Andıç çifti, defile sonrası gazetecilerin sorularını yanıtladı. Deniz, "Dizimiz yeni sezona bomba gibi giriş yaptı, biz çok memnunuz" şeklinde konuştu. Bir yıldır aşk yaşayan ve örnek çiftler arasında yer alan ikili, "İlişkimiz çok güzel gidiyor, biz çok mutluyuz" dedi.

Miss Turkey yarışmasının birincisi Şevval Şahin'in estetik yaptırmasıyla ilgili soru sorulunca ise güzel oyuncu, "Bence olabilir, yani çokta yorum yapmak istemiyorum" dedi.

Dilan Çiçek’e ‘melek’ uğuru!

Dilan Çiçek’e ‘melek’ uğuru!Şevval Şahin hakkında ne söyledi?

Şevval Şahin hakkında ne söyledi?Azra Akın, Şevval Şahin hakkında...

Azra Akın, Şevval Şahin hakkında...

Bunlarda ilginizi çekebilir: