Dilan Çiçek Deniz'i topa tuttular!

Star TV'de yayınlanan Avlu dizisinin izleyicileri, Show TV'nin fenomen dizisi Çukur'da rol alan Dilan Çiçek Deniz'i aldığı ödül için tepki gösterdiler.

Magazin

Dilan Çiçek Deniz'i topa tuttular! Avlu dizisinin her bölümünde olduğu gibi dün akşam yayınlanan 8. bölümünde de Demet Evgar, oyunculuğuyla herkesi kendine hayran bıraktı.

Dilan Çiçek Deniz'in Cannes heyecanı!

Dilan Çiçek Deniz'in Cannes heyecanı!Ayrıca dizinin bir diğer oyuncusu Ceren Moray da fenomen olan bir karakter imzasını atıyor.

Diğer oyuncuların performanslarıyla da hafta damga vuran Avlu dizisinin takipçileri, kısa bir süre önce Altın Objektif ödüllerinde 'Yılın En İyi Kadın Dizi Oyuncusu' ödülünü, Dilan Çiçek Deniz’in almasına tepki gösteriyor.

Dilan Çiçek Deniz eleştirilere ödülüyle cevap verdi!

Dilan Çiçek Deniz eleştirilere ödülüyle cevap verdi!Çukur dizisinin başından beri izleyiciler tarafından Dilan Çiçek Deniz’in oyunculuğunun beğenilmediği dile getiriliyor.

Bodrum Masalı’yla oyunculuğa adım atan genç oyuncunun, Çukur’daki Sena karakteri, ödüle layık bulunmuştu.

Bu durumda pek çok izleyicinin tepki göstermesine neden oldu.

Bir izleyici konuyla ilgili yaptığı paylaşımda şunları dile getiriyor: "Dilan Çiçek Deniz gibi isimlere, başta Demet Evgar ve Ceren Moray gibi daha birçok oyuncu ekrandayken, yılın en iyi kadın dizi oyuncusu ödülünü vermek, edilecek en büyük hakarettir."


Dilan Çiçek Deniz, oyunculuğuna gelen eleştirilere yanıt verdi!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: