Dilan Çiçek’e ‘melek’ uğuru!

ABD’de başvurduğu Victoria’s Secret seçmeleriyle dünyaya adını duyuran Dilan Çiçek Deniz, yurtdışına açılmaya hazırlanıyor.

Magazin

Dilan Çiçek’e ‘melek’ uğuru! Geçen yaz oyunculuk eğitimi için gittiği Los Angelas’ta dünyanın en büyük ve en önde gelen ajanslarından biri ile çalışmaya başlayan Dilan Çiçek Deniz, bu yaz da tekrar hem tatil hem iş görüşmeleri için gittiği şehirde başvurduğu Victoria’s Secret seçmeleriyle ilgili yeni gelişmeler yaşanmıştı. Deniz, bütün dünyadan yüzlerce modelin katıldığı seçmelerden çok az kişi arasından New York’a davet edilerek cast direktörü ile görüşmeye gitmiş ancak seçilememişti.

Dilan Çiçek Deniz, Victoria's Secret seçmelerini geçemedi!

Dilan Çiçek Deniz, Victoria's Secret seçmelerini geçemedi!Akşam Gazetesi'nder yer alan habere göre; ‘Çukur’ dizisinin yıldızı Dilan Çiçek Deniz, bu gelişmelerin ardından dünyaya adını duyuran isimlerden biri oldu. Öyle ki, Deniz'e 4 tane film teklifi geldi.

Aşıkların Boğaz turu!

Aşıkların Boğaz turu!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: