Dilan Çıtak'ın soyadı karmaşası!

Best FM canlı yayınıyla gerçekleşen "Yasemin Şefik ile İki Koltuk" programının konuğu olan Dilan Çıtak Tatlıses, sevgilisi Levent Dörter ile katıldığı sohbette müzik kariyerine dair açıklamalar yaptı.

Magazin

Dilan Çıtak'ın soyadı karmaşası! "Sevgilini her yere götürür müsün?" sorusuna Dilan Çıtak, "Ben patavatsızlık yapabiliyorum bazen. Kontrol amaçlı yanımda oluyor. Tamamen teoride güvenlik, yani ağzımdan çıkacak kelimenin güvenliğini koruyor Levent. Tabii işin esprisi, o kadar da değil" dedi.

Evlilik sinyalleri veren genç popçu Yasemin Şefik’in, “Diyelim ki Levent’le evlendin. Soyadın Dörter mi olacak?" sorusu üzerine, "Evet. Ben de düşünüyorum bu durumu ama ne olacak bilmiyorum. Dilan Çıtak Tatlıses Dörter. Kırılmasınlar diye insanların soyadlarını alıp duruyorum. Rica eden varsa yine eklerim" şeklinde esprili bir cevap verdi.

Dilan Çıtak, kardeşi İdo'ya tam destek verdiğini belirterek "Kardeşime destek olmayacağım da kime destek olacağım" diyen Çıtak, İdo’nun başarısını kıskandığını söyleyerek, "Ben okulunu okudum onun gibi şarkı yapamadım. Şarkılarını babasına dinletmekten korktuğunu söyleyen Dilan Çıtak Tatlıses, “Babam çok detaylı dinlediği için ben dinletmek istemiyorum. Zorla açtırıyor bana şarkıları. Çünkü çok eleştiriyor doğal olarak bende korkuyorum ama dediklerini yaptığın zaman da o iş gerçekten oluyor. Bugüne kadar kime şunu yapma, onu yapma dediyse o insanlar hep çok iyi yerlere geldi” açıklamasında bulundu.

Bu nasıl bir iddia Dilan?

Bu nasıl bir iddia Dilan?Genç popçu kavgası kızışıyor!

Genç popçu kavgası kızışıyor!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: