Dilan Deniz ile Aybüke Pusat'ın arasına Furkan Andıç mı girdi?

'Her Yerde Sen' dizinde birlikte rol alan Furkan Andıç ile Aybüke Pusat'ın set arkadaşlıklarının aşka dönüştüğü iddia edildi. Pusat'ın Andıç'ın eski sevgilisi Dilan Çiçek Deniz'i takipten çıkarması da iddiaları kuvvetlendirdi.

Magazin

Dilan Deniz ile Aybüke Pusat'ın arasına Furkan Andıç mı girdi? Aybüke Pusat ile Furkan Andıç, Fox Tv'de yayınlanan 'Her Yerde Sen' isimli dizide birlikte rol alıyor. Pusat ayrıca Andıç'ın eski aşkı Dilan Çiçek Deniz'in de yakın arkadaşı. Fakat geçtiğimiz gün tuhaf bir gelişme yaşandı. Aybüke Pusat, Dilan Çiçek Deniz'i takipten çıkardı.

Bu durum Furkan Andıç ile Aybüke Pusat arasında aşk iddialarının ortaya çıkmasına neden oldu. Tv8'de ekrana gelen Gel Konuşalım isimli magazin programının sunucusu Eylem İpek Şafak konuyla ilgili bildiklerini şöyle anlattı:

"Dilan Deniz'le Aybüke Pusat çok iyi arkadaşlardı. Önce Aybüke Pusat, Dilan Deniz'i sonra da Dilan Deniz onu takipten çıkardı. Çok sık görüşüyorlardı, çok iyi arkadaşlardı. Furkan Andıç ile Aybüke Pusat çok yakınlaşınca arkadaşının aşkına mı baktı acaba denildi.

Başka yerlerde de buluşuyorlar. Şu an direkt bir aşk diyemeyiz. Takipten çıkardığı için şüpheleniyoruz. İki arkadaşın arasına Furkan Andıç girmiş gibi gözüküyor. Bana 'aşk var' gibi geliyor. Fanları da merak ediyordu, öğrenmiş oldular."

Bunlarda ilginizi çekebilir: