DİLMEN'DEN HAKEM ABİTOĞLU'NA SERT SÖZLER!

Rıdvan Dilmen: "Trabzonspor-Fenerbahçe maçının hakemi Abitoğlu, çocuklarına 'ben hakemim' demesin"

Magazin

DİLMEN'DEN HAKEM ABİTOĞLU'NA SERT SÖZLER! Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Trabzonspor-Fenerbahçe maçının ardından yaptığı değerlendirmede, maçın hakemi Mustafa Kamil Abitoğlu'nu sert bir dille eleştirdi.

F.BAHÇELİ FUTBOLCULARI TEBRİK ETTİ

Sahada mücadele eden Fenerbahçeli futbolcuların, F.Bahçe tarihindeki en şahsiyetli futbolcular olduğunu kaydeden dilmen, hakemin F.Bahçe aleyhindeki kararları eleştirerek "Bu şartlar altında mücadele etmek kolay değil, Fenerbahçeli futbolcuları tebrik ederim" dedi.

HAKEMİN ZOKORA KARARINA ELEŞTİRİ

Maçın hakeminin, karşılaşmayı katlettiğini ileri süren Dilmen, Trabzonsporlu futbolcuların yaptığı hareketleri ve taraftarın sahaya attığı cisimleri eleştirirken, hakemin özellikle Zokora'nın Emre'ye yaptığı hareket sonrası Zokora'ya verdiği sarı kartı eleştirdi.

Dilmen, maçın hakemi Mustafa Kamil Abitoğlunu, maçı yönetme biçiminden dolayı sert bir dille eleştirirken, "Abitoğlu eve gidince çocuklarına 'ben hakemlik yaptım' demesin. Çünkü yaptığı şeyin adı hakemlik değil" ifadelerini kullandı.

SKOR ÖNEMLİ DEĞİL

Öte yandan "Maçın ikinci yarısı ne olur" diye soran Güntekin Onay'a "Ne skoru ne maçı, maçın skorunu yorumlamaya gerek var mı. Böyle maç mı yönetilir" dedi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: