Diriliş Ertuğrul sosyal medyayı salladı!

TRT 1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul önceki akşam yayınlanan 28. bölümüyle de reytingleri zirvede kapatırken sosyal medyada #BoyunEğmeyeceğiz hashtagi ile Türkiye ve Dünya gündeminde TT listesine girmeyi başardı. Türkiye’de 1. , Dünya listesinde ise 4. olmayı başaran Diriliş Ertuğrul böylece yeni bir rekora daha adını yazdırmayı başardı.

Dizi Galeri

Diriliş Ertuğrul sosyal medyayı salladı! 2. Sezon ilk bölümüyle reytinglere ambargo koyan Diriliş Ertuğrul dizisi, bu haftaki bölümüyle de birinciliği elden bırakmadı. İkinci sezonun ikinci bölümü AB’de 8.82, ABC1’de 8.82 ve Totalde ise 6.01 alarak en yakın rakiplerine fark atarak birinci olan Diriliş Ertuğrul, sosyal medyada da birinciliği kimselere bırakmadı. Sosyal medyada da çok konuşulanlar arasında yer alan Diriliş Ertuğrul dizisi #BoyunEğmeyeceğiz hashtag’i ile Türkiye listesinde saatlerce 1. sırada yer alırken dünya gündemini de 4. sıradan girmeyi başardı.

İbn Arabî’den Fil Süresi Hikâyesi
Çarşamba akşamlarının fenomen dizisi haline gelen Diriliş Ertuğrul’un 28. bölümü ile de izleyiciyi ekrana kilitlerken İbn Arabi ile Ertuğrul arasında ki Fil Suresi konu alan sahne, gündeme damgasını vurdu. Sahnenin replikleri sosyal medyada en çok konuşulan ve yorum alan sözler oldu.

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: