Diriliş Ertuğrul'da büyük sürpriz!

TRT 1'in Kanal Koordinatörü Kurtuluş Zeydan, Diriliş Ertuğrul dizisinin 5. sezonuna ilişkin bomba açıklamalarda bulundu.

Dizi Galeri

Diriliş Ertuğrul'da büyük sürpriz! Vatan Gazetesi yazarı Oya Doğan'a çarpıcı açıklamalarda bulunan Kurtuluş Zeydan, Burak Özçivit haberleri ve dizide Ertuğrul'un aşık olacağı yeni kız hakkında konuştu. Zeydan dizinin yeni sezonda da çarşamba günleri ekranlara gelmeye devam edeceğini, dizinin isminin 'Diriliş Osman Gazi' değil, bu sene de 'Diriliş Ertuğrul' olacağını dile getirdi.

Zeydan hikayenin gidişatı hakkında; "Hikaye dönüşüyor. Tarihsel süreçte Kayı obasının yükselişi ana aksımız olarak devam ediyor. Ama Ertuğrul Söğüt’e yerleşiyor" dedi. Kurtuluş Zeydan, Burak Özçivit'in dizinin kadrosuna katılıp katılmayacağına ilişkin de açıklamalarda bulundu. Özçivit'in projede olmasının büyük bir kazanç olacağını dile getiren Zeydan, "Doğru konumlandırma için biraz sabırlı olmamız ve zamana bırakmamız gerekiyor." şeklinde konuştu.

Burak Özçivit sürprizi!

Burak Özçivit sürprizi!Öte yandan Ertuğrul'un artık bekar olduğunu vurgulayan Zeydan, "Onu aşık etmemiz gerekiyor. En büyük düşmanının kız kardeşine aşık olacak." açıklamasında bulundu. Ertuğrul'un aşık olacağı karakterin ise güzel oyuncu Hande Soral'ın olacağı öğrenildi.

Engin Altan Düzyatan dünyaya açılıyor!

Engin Altan Düzyatan dünyaya açılıyor!

Bunlarda ilginizi çekebilir: