Diriliş 'Ertuğrul'da hüzünlü veda

Her bölümüyle izleyiciyi sürprizlerle buluşturan ekranların efsane dizisi Diriliş “Ertuğrul” önceki akşam yayınlanan 58. bölümünde Gökçe ve Tuğtekin’in öldüğü sahne gecceye damgasını vurdu.

Dizi Galeri

Diriliş 'Ertuğrul'da hüzünlü veda TRT 1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Diriliş “Ertuğrul” da bu hafta heyecan dolu dakikalar yaşandı. Tuğtekin’in (Uğur Güneş) Noyan’ın (Barış Bağcı) elinden Gökçe Hatunu (Burcu Kıratlı) kurtarmak için çıktığı yolda Noyan tarafından öldürüldüğü sahne gecceye damgasını vurdu. Samsa Alp (Melih Özdoğan) tarafından obaya getirilen Tuğtekin ve Gökçe’yi gören oba halkı büyük yıkım yaşarken, Selcan Hatunun (Didem Balçın) kardeşinin arkasından yaktığı ağıt ile izleyenlere duygusal dakikalar yaşattı. Tuğtekin ve Gökçe Hatun İzleyiciye veda ederken sahne sosyal medyada da en çok konuşulan ve paylaşılan sahne olmayı başardı.

Reytinglerde Yine Zirvede
Yayınlandığı günden buyana reytinglerde birinciliği elinden bırakmayan Diriliş “Ertuğrul” 58.bölümüyle de reytingleri zirvede kapatarak izleyiciden tam not almayı başardı. Yayınlandığı ilk bölümünden itibaren reytinglerin zirvesinde yer alan Diriliş “Ertuğrul” dizisi dün akşamki bölümüyle de yine tüm gruplarda birinci olmayı başardı. Diriliş “Ertuğrul” 58.bölümünde AB’de 13.28 ABC1’de 12.69 Total’de 9.58 oranında reyting alarak en yakın rakibini ikiye katladı.


Gökçe Hatun ve Tuğtekin öldü! Gözyaşları sel oldu...

Video yüklenemedi...Diriliş 'Ertuğrul'da Tuğtekin ve Noyan savaşı

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: