Diriliş'e son 2 saat!

Temmuz ayından beri yeni sezon için özenle çalışan Diriliş ekibi bu akşam emeklerinin karşılığı almak için sabırsızlanıyor.

Dizi Galeri

Diriliş'e son 2 saat! İkinci sezonun ilk bölümüyle bu akşam ekranlarımıza gelecek olan Diriliş Eruğrul'un yeni bölümü için tüm oyuncular 3 ay boyunca büyük emek harcadı. Özenle hazırlanan bölüm için teknik ekip ve oyuncular gecce gündüz demeden çalıştı. Bu sebeple kemikleşmiş kadrosuna yeni oyuncular ekleyerek daha da güçlenen Diriliş'in bu akşam reytinglere damga vurması bekleniyor. Geçtiğimiz sezon fırtınalar estiren dizinin bu yıl da adından çok söz ettireceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Nitekim dizinin yayınlanan fragmanı bile ortalığı kasıp kavurmaya yetti. Diriliş Ertuğrul'un 2. sezon tanıtımları internette rekor kırdı. Dizinin tanıtımları üç gün içinde 10 milyondan fazla kişiye erişirken 3 milyona yakında tıklanma aldı.


Video yüklenemedi...Yapımcılığını ve proje tasarımını Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği, senaryosunu Mehmet Bozdağ, Atilla Engin ve Zeynep Aslı Peker’in yazdığı ve yönetmenliğini Metin Günay’ın yaptığı dizinin ikinci sezon ilk bölümü bu akşam saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında yayınlanacak.

Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Kaan Taşaner, Hülya Darcan, Esra Bilgiç, Didem Balçın, Burcu Kıratlı, Mehmet Çevik, Osman Soykut, Cengiz Coşkun, Nurettin Sönmez, Cavit Çetin Güner gibi güçlü oyuncuların paylaştığı diziye ikinci sezon Aytolun karakteri ile Evrim Solmaz, Tuğtekin karakteri ile Uğur Güneş, Noyan karakteriyle Barış Bağcı, Artuk karakteriyle Ayberk Pekcan ve Korkut karakteriyle de Hüseyin Özay gibi oyuncular katıldılar. Ayrıca dizide Kaptan Gürman, Gökhan Oskay, Zeynep Kızıltan, Gökçe Saatçi, Atilla Kılıç, Edip Zeydan, Evren Erler, Melih Özdoğan, Muharrem Özcan, Emre Ozan ve Çağlar Yiğit gibi oyuncular da yer alacak.

Bunlarda ilginizi çekebilir: