“Dışarıda Hiçbir Şey Var” Anadolu turnesinde

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Betül Arım’ın yaşama sanatını anlattığı ve kendimizle yüzleşmemizi sağlayan “Dışarıda Hiçbir Şey Var” artık Anadolu’da tiyatro severler ile buluşuyor.

Kültür-Sanat

“Dışarıda Hiçbir Şey Var” Anadolu turnesinde Sevenlerinin karşısına tek kişilik oyunu ile çıkan Arım, 45.yılını “Dışarda Hiçbir Şey Var”ın yeni sezonu ile kutluyor. “Hayal Bakanlığı” kurulsun diyen Arım, 2 senedir sergilediği yaşama sanatı oyununu şimdi Anadolu’daki tiyatro severlerle buluşturuyor. Arım, oyunu istemek için İstanbul’a gelen sevenlerinin ayağına gidiyor. Arım, kapalı gişe oyununda Aralık ayı boyunca sevenlerinin karşısına çıkıyor. Başarılı oyuncu İzmir, Ankara, Adana, Gaziantep, Antakya, İskenderun, Antalya, Mersin ve birçok şehirde 45 yıllık sanat hayatından kesitlerini anlattığı yaşama sanatını ve "Hayal Bakanlığının" kurulması gerektiğini izleyici esprili bir dille anlatacak. Doktorların bile reçete yazdığı oyunu 8 yaşından büyükler izleyebiliyor. İzleyenlerin de yörelerindeki arkadaşları paylaşıp çoğaldığı oyunda koltuğunuzu alın. (Kaynak: hurriyet.com.tr)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: