DİVA NEDEN BU KADAR KORUNUYOR?

Bülent Ersoy'un 6 korumayla gezmesi dikkat çekti

Magazin

DİVA NEDEN BU KADAR KORUNUYOR? Ünlü şarkıcı Bülent Ersoy, Marmara'nın turizm merkezi Erdek'te kısa süreli bir tatil yaptı. Gözlerden uzak olmak için Erdek'i seçtiği öğrenilen Diva'yı 10 kişiden oluşan koruma ordusunun bir an olsun bile yalnız bırakmaması dikkat çekti. Bülent Ersoy, tatili süresince otel odasından dışarı çıkmamaya da özen gösterdi.

KİMSEYLE KONUŞMADI
Ersoy otelde kaldığı süre boyunca otel dışında da geniş güvenlik önlemi alındı. Bülent Ersoy'a otel içinde de eşlik eden 10 kişilik koruma ordusu, Erdek sahilinde "Kurtlar Vadisi" rüzgarı estirdi. Kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarını da yanına yaklaştırmayan ve gazetecilerle konuşmayan Bülent Ersoy için "Diva'nın korktuğu bir şey mi var?" yorumu yapıldı.

GENİŞ GÜVENLİK ÖNLEMİ!
Koruma ordusu Bülent Ersoy'un yanından bir an olsun ayrılmazken Diva'nın kaldığı otelin etrafında da geniş güvenlik önlemi alınması dikkat çekti.

YEMEK ZİYAFETİ
Bülent Ersoy, korumaları eşliğinde gittiği mekanda yakın arkadaşı Osman Mırız ile meşhur Manyas kuru fasülyesi yedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: