DİVA PROGRAMA DEVAM EDECEK!

K. Irak operasyonuyla ilgili sözleri yüzünden hakkında dava açılan Bülent Ersoy’a çalıştığı Star TV’nin Genel Müdürü’nden destek geldi: Sonuna kadar arkasındayım. Programa devam edecek

Magazin

DİVA PROGRAMA DEVAM EDECEK! Bülent Ersoy, Popstar Alaturka'da "Başkalarının masa başı savaşı için evladımı harcayamam. Bir oyun oynanıyor ve biz bunların oyuncağı oluyoruz" demiş, bu sözleriyle 'halkı askerden soğuttuğu' gerekçesiyle hakkında soruşturma açılmıştı.

RTÜK gündemine de giren sanatçının, programına devam edip etmeyeceği de merak konusu olmuştu. Konuyla ilgili olarak Vatan'a konuşan Star TV Genel Müdürü Fatih Ediboğlu, Ersoy'un sözlerinin yanlış anlaşıldığını söyledi:

"Ersoy'un söylediği sözlerin tamamı dinlendiğinde yanlış olduğunu düşünmüyorum.
Kendisinin sonuna kadar arkasındayım. Sadece bu sözler belki de talihsiz bir zamanda söylenmiş olabilir. Bir art niyet olduğunu düşünmüyorum. RTÜK Başkanı Zahit Akman'ın programdan hemen sonra Popstar'ın yapımcı şirketi STR'yi arayarak 'Bu ne rezalet. Çıkartmayın ekrana şu kadını' dediğini öğrendim ama bana resmi bir açıklama gelmedi. Resmi bir karar olmadığı sürece Ersoy'u programa çıkaracağım."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: