DİVA VE ERBİL'DEN SÜRPRİZ DÜET!

Cahide'de arka arkaya 3 Salı geccesi Pop'un Kraliçesi olarak sahneye çıkan Bülent Ersoy'u geçtiğimiz hafta yine bir çok ünlü isim izlemeye geldi.

Magazin

DİVA VE ERBİL'DEN SÜRPRİZ DÜET! Alışılagelmiş repertuarına Tarkan'dan Sezen Aksu'ya bir çok yeni şarkı ekleyerek sahne alan Diva, seyirciler arasında Mehmet Ali Erbil'i görünce ünlü şovmene sahneden "Özel bir dostum, yol arkadaşım" diye seslendi. Arkadaşının masasına giden Ersoy özel istek üzerine "Zalimin Zulmü" parçasını elinden tutup sahneye çıkardığı Mehmet Ali Erbil ile birlikte söyledi.

ERBİL'DEN 'BEKARLIĞA VEDA'

Bu muhteşem düetten birkaç saat önce ise Erbil yine Cahide sahnesindeydi. Bekarlığa veda ve kına geccesi kutlamaları yapan gelin adaylarının arasına katılan Mehmet Ali Erbil hem kına yaktı hem de esprileriyle Cahide'nin konuklarını kırdı geçirdi.

Yoğun istek üzerine Bülent Ersoy bir kez daha 2 Ekim Salı geccesi pop şarkılarla zenginleştirilmiş yepyeni repertuarı ile Cahide'de sevenleriyle buluşacak.

magazin
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: