DİVALARIN BACAK AÇILIMINA DESTEK!

Bir modacı, bir müzisyen, bir de playboy, son günlerde sıkça gündemde olan Ajda Pekkan, Sezen Aksu ve Nilüfer’in ‘bacak açılımını’ değerlendirdi.

Magazin

DİVALARIN BACAK AÇILIMINA DESTEK! Üç sanatçının da beğenildiği değerlendirmeden Pekkan ‘yıldızlı pekiyi’ ile geçti.

Pop müziğin üç divası son günlerde yaz konserlerinde sergiledikleri cesur bacak dekolteleriyle gündemde. Her gün birinin konser fotoğrafı, ‘bacak açılımı’ başlıklarıyla gazete ve dergilerin ön sayfalarını süslemeye başladı. Geçtiğimiz haftaya Ajda’nın mini eteği, Sezen Aksu’nun derin bacak yırtmaçlı elbisesi, Nilüfer’in cesur minisi damga vurdu. Biz de bu durumu 3 kişiye sorduk... İşte 3 isim, 3 ayrı görüş...

BAHAR KORÇAN
‘Ajda mini, Sezen yırtmaçlı Nilüfer dizüstü giysin’ “Cesaretlerinden ötürü üçünü de kutlarım. Belli yaşlardaki hoş hatunlar. Nilüfer’in bacakları şarkılarının önüne geçebilir mi? Mümkün değil.Modacı gözüyle değerlendirmek gerekirse Ajda’ya mini, Nilüfer’e dizüstü, Sezen’e yırtmaçlı uzun etek çok yakışıyor. Özellikle Nilüfer’in
bacak detayları çok güzel.”

KAYAHAN
‘Görsellik mutlaka müzikten rol çalar’ “Sahnede 4 kostüm
değiştirenler var. Onları anlamıyorum. İki tür müzik yapılır; biri dinleti, biri şov. Müzik görsel midir, dinlenen bir şey mi? Dinlenen şeye görsellik katarsanız görsellik müzikten rol çalar. Benim için şarkı önemli. Öbürü biraz kandırmaca oluyor. Sezen’e Ajda’ya gelince ikisi de çok iyimüzisyen ve onlardan bir şey almıyor. Sezen zaten şaka için yapıyordur. Ajda ise zaten başından beri çok güçlü bir müzisyen” (Kayahan, Nilüfer’le ilgili yorum yapmak istemedi)

ÖNDER BEKENSİR
‘Ajda’yı tek geçerim’ “Görselik bu işin tamamlayıcısı olmalı. Bence en güzel bacaklar Ajda’da. Ajda’yı tek geçerim. Nilüfer ve onun ardından Sezen gelir. Ajda kendine çok iyi bakıyor ve ne giyeceğini iyi biliyor.
Diğerleri o kadar iyi değil.”
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: