DİVAN HAİ SUSHİ

Şehrin koşuşturmacasından kaçmak ve nefis deniz manzarasının karşısında ruhunu arındırmak isteyenlerin uğrak yeri Kalamış Marina’nın Uzakdoğulusu Divan Hai Sushi, nefis menüleriyle sushiseverleri bekliyor. Hai Sushi’nin benzersiz lezzetlerini evinde denemek isteyenler için ise, yakın semtlere paket servis hizmeti veriliyor.

Diğer Haberler

DİVAN HAİ SUSHİ Kalamış marinanın nefis manzarasına hakim Divan Hai Sushi konuklarına; İstanbul’un keşmekeşinden uzak, keyifli bir sushi deneyimi yaşatıyor. Sushi’nin nefis ritüelini daha da heyecanlı hale getiren Hai Sushi farklı menüleri ve tadına doyulmaz lezzetleriyle, müdavimlerini bekliyor.

Hai Sushi şeflerinin hünerli elleriyle beş farklı şekilde hazırlanan sushiler, öğle ve akşam yemekleri saatlerinde sushi severlere sunuluyor. Pirinç üzerine ince kesilmiş deniz mahsülü yerleştirilerek yapılan Nigiri, düz ve ters sarımlı Maki, külah şeklinde sarılıp servis edilen Temaki, pirince oval bir şekil verilip yosun ile sarılan ve üst kısmı havyar ile doldurulan Gunkan ile çiğ balığın sade ve dilimlenmiş hali olan Sashimi. Sushi çeşitlerine eşlik etmesi için yeşil çay, sake (Japon pirinç şarabı) ve zencefilli limonata öneriliyor. Geniş bir beğeniye hitap eden sushi çeşitlerinin en bilinen ve tercih edilenleri ise; California Maki, Boston Roll, Sake Nigiri, Dragon Roll ve Ebi Tempura.


Hai Sushi’nin benzersiz lezzetlerini evlerinde denemek isteyen sushiseverler için, yakın semtlere paket servis hizmeti de yapılıyor.

Açılış Kapanış Saatleri: 12:00 - 23:00
Adres: Amiral Fahri Korutürk Yat Limanı Kalamış İstanbul
Telefon: 0216 541 03 54

Bunlarda ilginizi çekebilir: