Divan'dan çikolata tutkunlarına...

Divan Pastaneleri; özel formülle üretilen çikolataları ve pralinleriyle, çikolata tutkunlarının kalplerini bir kez daha fethediyor.

Diğer Haberler

Divan'dan çikolata tutkunlarına... Değişilmez lezzetiyle pralinlerin yanı sıra lokum, draje, şokola portakal ve şokola kayısı da bayram sohbetlerini tatlandırıyor. Tüm ürünlerin yer aldığı “Collection Box” ise, hem gelen misafire sunmak hem de hediye etmek için ideal bir seçenek.

Divan çikolataları ve pralinleri, vazgeçilmez tatlarıyla bayramın simgeleşmiş lezzetleri arasında. Birinci sınıf kakao ile üretilen çikolatalar şık tasarımlı kutuların içerisinde sunuluyor. El yapımı pralinler ise, birbirinden farklı form ve lezzetleriyle deneyenlere, çocukluğun en tatlı anlarını hatırlatıyor.


Nefis aromalarıyla rengârenk lokumlar, drajeler, şokola portakal ve şokola kayısı, pralin ve çikolataya alternatif bir lezzet vaat ediyor. Divan Pastanelerinin tadına doyulmaz lezzetlerinin hepsinden denemek isteyenler için ise, zarif tasarımlı kutusuyla “Collection Box” seçeneği bulunuyor. Tüm ürünlerin yer aldığı bu şık kutudaki lezzetler, misafirlere sunulabileceği gibi hediye olarak da tercih edilebilir.

Divan Pastaneleri eşsiz lezzetleriyle bu bayram da sohbetlerinize tat katıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: