Divan’dan “Eskimeyen Tatlar” menüsü

Divan Pub ve Brasserieler’de, Ekim ayı boyunca Divan’ın kuruluşundan günümüze en sevilen tariflerinin yer aldığı bir menü sunuluyor.

Diğer Haberler

Divan’dan “Eskimeyen Tatlar” menüsü Divan’ın “Eskimeyen Tatlar” kitabından derlenen bu menü, geçmiş yıllarda Divan’da sunulan ve klasikleşerek her dönemin damak tadına hitap eden unutulmaz lezzetleri tekrar sevenleri ile kavuşturmayı amaçlıyor.

1 – 31 Ekim arasında seçili Divan Restoranlarında, her dönem için güncel kalan reçetelerle hazırlanan bu menü, modern sunumlarıyla servis ediliyor olacak. Çorba çeşitleri, soğuk ve sıcak başlangıçlar, ana yemekler ve tatlılar bulunan menünün dikkat çeken yemekleri arasında ise terbiyeli işkembe çorbası, palamut pilaki, kuzu etli keşkek, pazı yaprağına sarılı kuzu incik kapama, hamsi kuşu tavası ve vişneli etli yaprak sarma gibi, Türk Mutfağı’yla özdeşleşmiş lezzetler yer alıyor. Tatlılar bölümünde ise safranlı zerde ile lezzetli bir kapanış tatlı tutkunlarını bekliyor.

1 Ekim – 31 Ekim tarihleri arasında Divan Restoranlarına gelen misafirler, zamana meydan okuyan ve eskimeyen tatları deneyimleme fırsatı buluyorlar.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: