Dizi aşıkları böyle yakalandı!

Dizi aşıkları Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül, ilk kez el ele görüntülendi.

Magazin

Dizi aşıkları böyle yakalandı! "Fatih Harbiye adlı dizi ile ekranlara gelen genç kızların yeni gözdesi Kadir Doğulu ve genç yaşına rağmen birçok dalda ödülü bulunan güzel oyuncu Neslihan Atagül arasındaki aşk dedikoduları doğru çıktı. Sevgililer, Asmalımescit'teki bir klupte arkadaş grubu ile birlikte gecce geç saatlere kadar eğlendikten sonra bir mekanda çorba içerlerken, yol üstündeki mekanda kimsenin kendilerini görmelerini istemedikleri için üst katı tercih ettiler.

İkili, mekan çıkışı 50 mt ilerledikten sonra el ele tutuşup şarkılar söyleyerek yürüyeme başladıkları sırada flaşların patlaması ile yüzlerini saklayıp sağa sola kaçtılar. Bu sırada tekrar görüntü almak isteyen basın mensuplarına oyuncuların arkadaşları saldırmaya çalıştı. Bu sırada araya giren çevreden kişiler olayın yatışmasını sağlarken, oyuncu ve sevgilisi ileride bulup bir taksiye binerek uzaklaştılar.

İşte magazine damga vuracak o görüntüler:
magazin
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: