DİZİ DİZİ İHANET!

Tan Sağtürk, dizideki sevgilisi Fatoş Kabasakal'la Reina'da sabahın ilk ışıklarına kadar sarmaş dolaş eğlendi! Bergüzar Korel ise evde onu bekledi.

Magazin

DİZİ DİZİ İHANET! Sürekli mutluluk pozları veren Bergüzar Korel-Tan Sağtürk ikilisi hakkında dedikodular bitmek bilmiyor. Yaz aylarında ünlü baletin, Bodrum'da bir barda Tarkan'ın sevgilisi Bilge Öztürk'le adının anılmasıyla başlayan aşk senaryosu daha sonra oradan Çeşme'ye taşınmıştı.

Sörfe merak saran Bergüzar Korel'in hocasıyla baş başa yemek yemesi ilişkinin zedelenmesine sebep olmuştu. Ancak daha sonra mutluluk pozları veren ikilinin yakın çevresinden gelen haberlere göre araları bozulmuştu. İkili, önceki gün Bergüzar Korel'in 27. doğumgünü partisinde beraberliklerinin devam ettiğini herkese gösterdi. Ancak Tan Sağtürk'ün adı 1 gün sonra aynı dizide oynadığı Fatoş Kabasakal'la anıldı.

Reina'da arkadaşlarıyla yemek yiyen Tan Sağtürk, dizideki sevgilisini canlandıran Fatoş Kabasakal'la samimiyeti ilerletti. Sabahın ilk saatlerine kadar sarmaş dolaş eğlenen ikilinin sürekli dans ettiği görüldü. İkilinin bu samimiyetini görenler şaşırdı. Bakalım Bergüzar Korel, bu son dedikodulardan sonra nasıl bir tavır alacak?
Takvim
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: