DİZİ İÇİN ANNELİĞİ ERTELEDİ

Başarılı oyuncu Özge Özberk, Çağan Irmak'ı kıramadı ve yeni dizi için annelik hayallerini askıya aldı.

Magazin

DİZİ İÇİN ANNELİĞİ ERTELEDİ Anne olmak için sabırsızlanan Özge Özberk, Çağan Irmak'ın dizi teklifine hayır diyemedi. Bugün gazetesinin haberine göre başarılı oyuncu dizide yer almak uğruna bebek sahibi olmayı ertelediğini söyledi.

Geçtiğimiz yıl iş adamı Hayim Sadioğlu ile evlenen oyuncu Özge Özberk 2009'a kadar mutlaka anne olmak istediğini söylemişti. Bu nedenle gelen dizi tekliflerini kabul etmeyen sanatçı ünlü yönetmen Çağan Irmak'ı kıramayınca anne olma projesini ertelemek zorunda kaldı.

EŞİNE DANIŞTI

Çağan Irmak'ın sanatına büyük değer verdiğini ve yönetmen olarak çok takdir ettiğini her röportajında söyleyen Özberk, ünlü yönetmenin 'Babam ve Oğlum' ile 'Çemberimde Gül Oya' projelerinde de yer almıştı.

Kanal D'de bu hafta içinde başlayacak 'Yol Arkadaşım' isimli dizide oynama teklifini önce kabul etmeyen Özge Özberk yönetmen Çağan Irmak'ın ısrarıyla 'Evet' dediğini söyleyerek 'Çağan Irmak ve Tomris Giritlioğlu'nun bir arada olması teklifi kabul etmemde çok önemli bir etken oldu.

Rolün yoğunluğu ve zorluğu, aynı zamanda hayata dair gerçek duyguları yansıttığı için projeyi kabul ettim. Eşimle de konuşup, anne olmayı dizi sonrasına bıraktım' dedi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: