DİZİ KARAKTERLERİNİN GİZLİ SIRLARI!

Kamera karşısına ilk kez geçen star adayları rollerin hakkını verebilmek için oyuncu koçlarından ders alıyor. Hatta kimi ünlü oyuncuların da koçları var. Bir kesim sanatçı ise buna tamamen karşı. İşte koçlara başvuran ve başvurmayanlar...

Magazin

DİZİ KARAKTERLERİNİN GİZLİ SIRLARI! Tuba Büyüküstün'den Aysun Kayacı'ya kimin arkasında kim var?

Sema Öztürk: Los Angeles'da Eric Morris'in eğitimine katıldım. Özay Fecht'ten de 3 gün ders aldım. Gerek görülürse oyuncu koçundan herkes eğitim alabilir. Dünyanın en iyi oyuncuları da koçlardan yardım alıyor.

Meral Kaplan: Duruşu, bakışı, her şeyi Turgay Tanülkü öğretti bana. Çok yararını gördüm. Başrol oyuncuları da gerekli olduğu bölümlerde ders almalı.

GEREKSİZ VE ÇOK SAÇMA!

Yonca Cevher Yenel (Binbir Gecce'nin kötü gelini Füsun): Oyuncu koçluğu bence son derece gereksiz ve saçma bir iş. Rolü nasıl yorumlaması gerektiğinden bir haber kişilere öğretmenlik yapmak çok anlamsız.

Çisil Oral (Hayat Bilgisi-Kikirik): Benim hocam 'Hayat Bilgisi' dizisinin prensesi Perran Kutman'dır. Oyuncu koçlarından ders aldım diyen yeteneksizlerin sonu bir sezonluk oluyor. Onlara sadece gülüyorum.

Didem Taslan: (Kurtlar Vadisi-Gamze): Yeteneği olmayanlar oyuncu koçuna ihtiyaç duyuyor. Eski sanatçıların oyuncu koçu mu vardı? Saçma. Hamurunuzda oyunculuk varsa oyuncu koçuna gerek kalmaz.

ÇOK KEYiFLi VE YARARLI

Hande Subaşı: Ayla Algan ve Yeşim Bozoğlu'yla çalıştım. Benim için çok keyifli ve yararlı oldu. Tabii ki en önemlisi yetenek. Ben konservatuvarlı olup da oyunculuk yapamayan çok ünlü tanıyorum.

USTALAR VE ÇIRAKLAR

Aysun Kayacı, Keremcem ve Yasemin Ergene'nin oyuncu koçu Celal Kadri Kınoğlu.

Şebnem Dönmez ve Nil Karaibrahimgil'in oyuncu koçu Greta Seacat (Amerikalı).

Tuğba Büyüküstün, Çağla Kubat, Sema Öztürk’ün oyuncu koçu Özay Fecht.

İlhan Mansız ve Tuğçe Kazaz'ın oyuncu koçu Turgay Tanülkü.

Meltem Cumbul, Ebru Akel, Lale Mansur’un oyuncu koçu Eric Morris. (Amerikalı)

Bergüzar Korel, Ezo Sunal'ın oyuncu koçu Ayla Algan.

Azra Akın, Ece Hakim'in oyuncu koçu Hasibe Eren.

Kıvanç Tatlıtuğ'un oyuncu koçu Okan Bayülgen.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: