DİZİ MÜZİKLERİNİ BEĞENMİYORMUŞ

Şarkıcı Bendeniz, dizi ve film müzikleri yapmayı çok istediğini belirtti ve şimdilerde varolan dizi müziklerini eleştirdi.

Magazin

DİZİ MÜZİKLERİNİ BEĞENMİYORMUŞ NTV'de Burcu Esmersoy ve Yekta Kopan'ın sundukları 'Yaz Gecesi Şovu' programının son bölümüne konuk olan şarkıcı Bendeniz, bugüne kadar yaptığı 10 albümden çok daha farklı tarzda şarkılar yaptığını ve yurtdışında piyasaya çıkaracağını anlattı.

"Bir dahaki seneye çok farklı bir çalışmayla yurt dışında piyasaya çıkaracağım bir albüm olacak. Orada benim seslendirmem yok. Tamamen müzikal bir prodüksiyon yapıcam.O zaman anlatabilmiş olacağım derdimi" diye konuşan Bendeniz, dizi ve film müzikleri yapmayı çok istediğini ve bu çalışmasından sonra, böyle tekliflerin kendisine gelebileceğini söyledi.

"Sanıyorum o çalışmadan sonra farkına varılacak" ifadesini kullanan Bendeniz, eğer bir film ya da dizi müziği yaparsa, çok özenerek yapacağının altını çizdi.

Bu arada, halihazırda varolan dizi ve film müziklerine de bir eleştiri getiren Bendeniz, eski şarkılardan alınan ve bir iki gitar ve akorla çalınan müzikler yapıldığını belirterek "Üzülüyorum ben dinlediğim zaman. Hakikaten bu işi çok güzel yapabilecek besteciler varken, gene maddi şeylerden kaynaklanıyor galiba. Biz çok para isteriz diye düşünüyorlar galiba" ifadesini kullandı.

Bendeniz, Yekta Kopan'ın "Çok para ister misin?" sorusuna ise "Yok, güzel olsun yeter" yanıtını verdi.

Bendeniz bir tutkusunu da izleyenlerle paylaştı ve çocukluğundan beri tam bir korku filmi hastası olduğunu, adrenalini sevdiğini belirtti.

Televizyon Gazetesi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: