DİZİ OYUNCUSUNA UYUŞTURUCU GÖZALTISI

İstanbul'da düzenlenen uyuşturucu operasyonunda aralarında dizi oyuncusu Ayhan E.'nin de bulunduğu 11 kişi gözaltına alındı. Baskında 35 kilogram esrar ve 5 kilogram kokain ele geçirildi.

Magazin

DİZİ OYUNCUSUNA UYUŞTURUCU GÖZALTISI Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Diyarbakır'dan getirilen esrarın ünlülere satıldığı bilgisine ulaştı. 5 ay süren projeli çalışmada uyuşturucu satışını yapan şebekenin ünlü isimlerle de irtibat halinde olduğu anlaşıldı. Bunun üzerine 6 Temmuz'da Beşiktaş, Şişli ve Sarıyer'de tespit edilen adreslere eş zamanlı operasyon düzenlendi. Baskında aralarında dizi oyuncusu Ayhan E.'nin de bulunduğu 5'i kadın 11 kişi gözaltına alındı. Yapılan aramalarda ise 35 kilogram esrar ve 5 kilogram kokain ele geçirildi.


İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde yapılan sorgulamada şebekenin Diyarbakır'dan getirdiği esrarı, İstanbul'da müşterilerine ulaştırdığı ortaya çıktı. Zanlıların yolda polisin trafik uygulamamasına yakalanmamak için kadınlarla seyahat ederek, kendilerine aile görüntüsü verdiği belirtildi. İstanbul'a getirilen uyuşturucunun tanıdık menajerler aracılığıyla içici konumdaki dizi oyuncularına ve mankenlere ulaştırıldığı bildirildi. Gözaltındaki oyuncu Ayhan E.'nin hem içici hem de temin edici olarak suçlandığı öğrenildi.

hürriyet
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: